Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz kikikirly #27 üzenetére

    aki játszik és kifejezetten gamer gépet épít /vesz ma már , de szerintem 2019 ben sem igen 4 magos CPu-t vett.( biztos van ilyen is,de a ryzenek piacra kerülése miatt ez nem volt jó/ bölcs döntés)

    A másik része a dolognak, hogy én azért nem hinnék annyira ebben a PS5 SSD dologban .Biztos nagyon gyors lesz,de a legjobban úgy is az exkluzív címek fogják kihasználni az SSD maximális tudását, amiknek a szempontjából irreleváns a PC.
    A többi cross gen cím meg olyan grafikus motorokra épít amik Pc-n is mennek/ menni fognak. lehet hogy valamelyest kisebb lesz a látótér esetleg pár részecske effekt hiányozni fog,de helyette éppen lehet hogy nagyobb felbontást és FPS-t kaphatunk, ami nem utolsó szempont.
    Az mellett van azért egy pletyka, hoyg Nvidia jönni fog egy új eljárással NV cache címen, ami szerintem erre is fog valamelyest megoldást adni. Radeonoknál meg ott/ van / lesz a HBCC.

    Végül úgy gondolom nagyon nagy kérdés az új konzolok árazása. Volt már pletyka 700 dollárrol is, bár azért az 500 $ / euro lenne az amire azt mondom, hogy még lecsúszik az átlag játékosok torkán, de az is közel 200 ezer forint.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák