Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz MPeter87 #4 üzenetére

    Mondjuk EliteBook 840 van benne az ajánlottak között...

    (#22) lenox

    Mondjuk az említett felbontások pont annyira szükségesek az említett felbontásokon, mint mókusnak az erdőtűz... Az más kérdés, hogy az emberi hülyeség határtalan...

    (#20) ZoltCarter

    Business masinákban én sem találkoztam velük, szerencsére... Itt a consumer gépekre gondolt a költő szerintem.

    (#16) ->Raizen<-

    Ez egy erősen felesleges hozzászólás volt konkrétumok nélkül, jó volt szerepelni: D

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz dabadab #52 üzenetére

    A feltételek között szerepelt az Új kitétel. Legalább Beginner Business gép, a hasonló kategóriás conzumer gépeknél, ha valóban arra használja amire mondta, még mindig az egyik legjobb választás a Fujitsu LifeBook A mellett...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Chris82 #65 üzenetére

    Mi a baj vele? Nem tudom. Nekem 820 van.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Chris82 #67 üzenetére

    Csak válaszoltam egy feltevésre, de akkor inkább azt nézd meg amire válaszoltam...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz rudi #87 üzenetére

    A Dell és a HP esetében mindkettő alapban is ad egyes modelljeire 5 év garanciát, de venni adott modelljeire lehet. Azok 5 évig nagy eséllyel elzongorázik. Mechanikailag, nem rosszabbak, mint például az én Probook 6460B-m, ami mechanikailag az EliteBook 8460B-vel volt pariban ((Zsanér, belső merevítés, villengyűzet, Billentyűzet merevítés stb). A külső fémváz, és a kijelző merevítés ami az EliteBook-ban volt és a ProBook-ban nem.)

    Nekem egy EliteBook 820 G1-em van, és mechanikailag masszívabb, mint a 8000-es széria volt. Egyedül a kijelző merevítés, amiben gyengébb, mindenben pariban van vele szerintem.

    A Dell esetében a 7000-es Latitude széria nem rosszabb, de például a Korának legmasszívabb gépe a D 600/800-as szériától valóban messze van. (Azokhoz a gépekhez képest sem a Lenovo T, sem a HP nem volt annyira masszív). De a kor követelményeinek az-az az utolsó Latitude E6440 minőségét a 7000-es széria hozza.

    A Lenovo már más tészta, arról nem szeretnék semmit írni, szép dolog a múltban élni (pont múltkor olvastam, hogy Magyarországon a Lenovo vezeti a Business notebook szektort), de nincs semmi értelme.

    A Dell Latitude 7000-es, és a HP EliteBook 800-es szériát bármikor bevállalnám, és ajánlanám. (Na nem a HP mostani kijelzőit, ami valóban kritikán aluli, bár talán most valami változás látszódik). De mechanikai elhasználódásban egyik sem annyira rossz, amennyire hirdették 2014-ban, a haswell megjelenésével.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Khelben #93 üzenetére

    A 84/560p megvolt, a 840 G1 is, de én nem éreztem akkora eget rengető különbséget közötte. Én nem gépelek rajta órákat ez tény. És nem is használom szabályos gépírásra ez is igaz, általános felhasználásnál nem éreztem akkora különbséget. A 820 G1 billentyűzete egyáltalán nem süllyed.

    A Dell 5000 -es szériának mindig egy problémája volt a zsanér, 5500 az nem annyira bírja mint a akár a HP. Sajnos nem király max az első 3 évben utána reped törik.

    Nekem is van egy e5440-em a d-sub 15 mellett a műanyag elkezdett repedni, úgy, hogy dokkolón használtam. Az E5450 ennél vékonyabb, és merevebb volt (nincs benne odd). De én nem annyira bíznék benne, az elmúlt 5 szériából kiindulva, hogy ez nem fog törni.

    A ProBook 6000, és 600-as szériákban még nem láttam törött zsanéros gépet, csak olyat amin külsérelmi nyommal is járt a művelet.

    De már kinn van az e5440-é is pedig csak 2,5 fél éve van piacon...

    Abban egyetértünk, hogy a régi gépek robusztusabbak voltak, a tartósság kérdésére én még nem jelenteném azt ki, hogy nem fogja bírni egy Dell, vagy egy HP EB gép 5 - 6 évig.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák