Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Khelben #93 üzenetére

    A 84/560p megvolt, a 840 G1 is, de én nem éreztem akkora eget rengető különbséget közötte. Én nem gépelek rajta órákat ez tény. És nem is használom szabályos gépírásra ez is igaz, általános felhasználásnál nem éreztem akkora különbséget. A 820 G1 billentyűzete egyáltalán nem süllyed.

    A Dell 5000 -es szériának mindig egy problémája volt a zsanér, 5500 az nem annyira bírja mint a akár a HP. Sajnos nem király max az első 3 évben utána reped törik.

    Nekem is van egy e5440-em a d-sub 15 mellett a műanyag elkezdett repedni, úgy, hogy dokkolón használtam. Az E5450 ennél vékonyabb, és merevebb volt (nincs benne odd). De én nem annyira bíznék benne, az elmúlt 5 szériából kiindulva, hogy ez nem fog törni.

    A ProBook 6000, és 600-as szériákban még nem láttam törött zsanéros gépet, csak olyat amin külsérelmi nyommal is járt a művelet.

    De már kinn van az e5440-é is pedig csak 2,5 fél éve van piacon...

    Abban egyetértünk, hogy a régi gépek robusztusabbak voltak, a tartósság kérdésére én még nem jelenteném azt ki, hogy nem fogja bírni egy Dell, vagy egy HP EB gép 5 - 6 évig.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák