Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz pincehely #15 üzenetére

    Amit igazán ellenzek, hogy az ember elveszti ezek által a valóság és a virtuális világ között különbséget. Egy film nem vált világot e téren, de félek a jövőtől, mert már most is antiszociális emberek tömkelege létezik, és ebben nagy szerepe van az internetnek. Hasznos és jó, de egyre kevesebben értékelik a személyes kontaktust, beszélgetést.

    (igazán utóbbi 2 évben jöttem rá, ahogy internetem lett egy komolyabb betegséggel párhuzamosan, mennyire rossz az hogy nem tudok kimozdulni. Míg mások egész nap csak a gép előtt vannak, mert msn-en lehet kapcsolatot tartani.... hosszútávon szerintem nem igazán, elszigetelődik az ember)

    szuper-t: amit én károsnak látok, az nem testileg káros, hanem az embert egy idő után megzavaró jelenségek, hogy valóság és virtuális világ közötti különbségek elmosódása, ne adj Isten keveredése, bár utóbbi már pszichiáter/pszichológusra tartozó gond.

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák