Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati3120

    tag

    Végre valami jó hír :C Idáig is voltak nyílt forráskódú konzolok de nem terjedtek el szerintem azért mert nem volt olyan nagy név mögöttük mint az android ,Phantom-ra valaki emlékszik még valaki, hamvába holt mint a gizmondo portable.Erre jön egy hasonló koncepció ami végre életképes :DDD ,szerintem ha sikeres lesz elgondolkodhatnak a nagyok is hogy miért 500-600$ egy konzol .

  • Ati3120

    tag

    válasz Mister_X #53 üzenetére

    Ja igen,de ez csak a debütkor igaz hogy legjobb pár hónap és máris van jobb, de a konzolok ára jellemzően az első 1-2 évben fix és utána kicsit csökken .A Sony-ról szokott ez a hír járni már ps2 óta hogy nem keresnek a konzolon semmit sőt még rá is fizetnek ,na persze nyílván jótékonysági szervezett a Sony :D Számomra ez nem hihető hogy csak a programokon van haszon.
    Egyébként gyakran kis pénzből csinált egyszerű programokban több a kreativitás, lélek, mint a húzó nagy nevekben pl. a közelmúltban nagyon sok meglepetés ért Braid ,Botanicula,Meatboy,castle crasher, ezekkel simán többet játszottam mint az aktuális NFS-sekkel vagy más Ea-programmal .Egyébként nagyon valószínű hogy megcsinálják rá a nagyobb fizetős neveket is warezba ,meg XBMC is mivel agyon hackelhető az egész rendszer.

  • Ati3120

    tag

    válasz TGWH #167 üzenetére

    Xbox-on és Ps-en is van Online bolt mint a steam jó mondjuk nem akkora kínálattal .Az meg nagyon nagy hogy a konzolok irányítása darabos :F te játszanál egy Tekent vagy egy Dead or alive-ot billentyűzet egér komboval vagy egy ninja gaident :P ? Az Rts-ek hez tényleg jobb csak az stílus abszolút hidegen hagy . Van itthon egy x360 joy és nekem pl. sokkal kényelmesebb a fotelban ülve így játszani a mirors edge-vel mint az ölembe venni mindent. Az hogy konzolon nincs rpg az meg a másik nagy okosság .Igazából nem lesz attól hülye joy-os irányítás hogy neked nem megy és a konzolok se lesznek rosszabbak mert neked nem tetszenek .warez ps3-on már könnyebb mint pc-n letöltöd az iso-t és rámásolod a vinyóra ennyi,pc-n meg telepítheted,crackelheted,csomó vírust benyalhatsz közben mi ebben a könnyeb ? Ez tipikusan egy olyan eset amikor egy Opel astrán egy Suzukit levizelő gyerek matricája van és fordítva.

    [ Szerkesztve ]

  • Ati3120

    tag

    válasz MasterMark #173 üzenetére

    Azért raktam off-ba :D Egyébként ez arra volt a válasz hogy konzolon nehéz a warez TGWH szerint .Nekem vannak eredeti játékaim de csak kedvenc címek ,félre ne érts nem pártolom a warezt csak tényként leírtam hogy megy .

    "Azért egy astra meg egy suzuki között elég nagy különbségek vannak, pl. a váltó astrában 10-15 év alatt talán javításra szorul, míg a suzukiban kemény és romlandó...
    Persze, suzukival is lehet 140-nel menni, valakinél be is nyalja az astra fogyasztásának kétszeresét... astra utazósebessége 130, a suzikué meg kb. 80..."
    Melyik model melyik évjárat hanyas motorral ? Ez így nagyon nagy csúsztatás...Fele baráti körömnek suzukija van senki nem cserélt még váltót benne és egyik se eszik 16 litert ami kétszerese az opelénak :N Én egy 1.6-os lépcsőshátun tanultam vezetni és arra kellet figyelnem közben hogy ne menjek vele gyorsan mert ha nem figyeltem akkor gyakran 90-fölé ment :) Igazából ez az érv nem akart Autós flamet indítani csak felhívtam a figyelmet egy mentalitásra hogy a márka fanatizmus mindig ilyen ellentéteket szül és hogy a másiké mindig szarrab nem számítanak a tények .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák