Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz #56573440 #239 üzenetére

    Az a baj, hogy én elismerem ha nincs igazam, de az, hogy egyszer a grafikával jöttök, máskor meg hogy nem kell grafika, majd az irányítás jó, utána meg hogy nem baj hogy az irányítás rossz, az eléggé nagy öngól, de a nagyobb baj, hogy ezt nem ismerik el egyesek, és valahogy nem fair úgy érvelni, hogy a konzol előnyeit meg a pc hátrányait helyezzük előtérbe, majd a pc előnyeiről meg a konzol hátrányairól meg kussolunk...

    Physix pl. a Sacred 2-ben iszonyatosan sokat dob a hangulaton, egyszerűen hihetetlen milyen realisztikus. Ha már a történet nem megy, ezt kéne erőltetni. Kár, hogy nvidia kártya kell hozzá, de hát engem nem érdekelt, ha amivel játszottam nvidián futott jobban, nvidia terméket vettem, most mit lehet tenni...

    Ez érthető, de attól még az az egyre szűkölő réteg sz_pja meg, aki normális játékkal akarna játszani...

    Nem baromság, mint írtam ha nem azt néznék, akkor a sztori fejlődne, nem a grafika... ha leszarták volna a krájsziszt, mert nem érdekelte volna őket a grafika, nem jelent volna meg három vagy négy része...

    Ja, de egy idő után elég idegesítő, amikor azért halsz meg, mert átmész egy textúrán, vagy éppen beszorulsz... talán már lehetne az a minimum, hogy viszonylag normális játékot adjanak ki, mert piszok sok mindenről mondott már le a játékos réteg, ahogy butulnak a játékok, meg az userek...

    Akkor nem érted a lényeget. Ha a konzol hülyül, akkor sz_p mindenki. Pont ezért van baj a casual réteggel, mert úgymond igénytelenek arra, amit az első játékokon felnőtt öregek megszoktak...
    Egyszerűen rossz irányba haladunk, és ki tudja tud-e ezen változtatni a kinectes meg a wii-s irányítás. Reméljük igen.
    Az a gond, hogy sokan a vitát egyértelműen negatív dolognak fogják fel, pedig nem az, lásd értelmező szótárak.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    válasz #56573440 #243 üzenetére

    Amiben ha nem túlzok, több ezer játékórám van, az a Sacred sorozat.
    De akkor legalább törekedjünk arra, hogy ne csúsztassunk.
    Ezzel a játékkal nem is voltak csalók, amíg voltak zárt szerverek. De pont a fejlesztések felgyorsulása miatt bszták el a második részt, és egy egyébként nagyon jó játék veszett el, csak mert nem érdekelt sok embert, holott egyszerű volt, mint egy faék...

    Játékélmény az meg vagy van, vagy nincs. Ha pl. a skyrimnál sutba dobták az rpg-t, és ugyan ne nevezzük azt rpg-nek, hogy szintenként két darab pontot eloszthatsz, akkor legalább ne lett volna olyan rossz a grafika. Látszik, hogy vannak helyek ahol törődtek a játékkal, de 2012-ben ezt kicsit kevésnek éreztem, és pont hogy leszxartam volna a grafikát, ha normális a játék...

    Mondjuk nem tudom mi lehet olyan bonyolult egy fejlődési fában... mindig is voltak random generált karakterek. Ha akarnák, meg tudnák oldani, hogy mind a két rétegnek jó legyen a játék.

    Ha megmarad a pc, akkor legalább vannak garázsprojektek, ott még lehet majd találni valami használhatót.
    No de pont ez a lényege ennek az androidnak, ez hatalmas nagyot üthet, és talán visszajön valami a régi időkből.
    Ugyan úgy, ahogy kva szxr volt megélni, hogy jöttek a divatrockerek meg az emósok, előbb-utóbb vissza fognak jönni a jó játékok, és ennek talán pont az android lesz a kulcsa...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz #56573440 #246 üzenetére

    És mégis szinte semmi újat nem adó, sokadik rókabőrök produkálnak milliós eladásokat.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák