Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz rdt89 #20 üzenetére

    Nyilván az emlékek megszépítik az egészet, nekem a Horizon nem adta azt az élményt, amit a TDU 10+ évvel előtte.

    Maguk a TDU-k is csak szándékukban voltak AAA címek, egyik rész se volt befejezve. A második részben kiadás után legalább 4x nyúltak bele elég keményen a fizikába, ami nem is tetszett.

    TDU egyetlen előnbye, amibe veri a konkurenciát, az az, hogy nem tolja a szádba a versenyzést. A többi játékba nem lehet csak úgy krúzolgatni. Horizon fizikája is arra van gyúrva, hogy találkozz a haverokkal, aztán toljadnei, ki a jobb. Crew meg méginkább.

    Én akkor lennék igazán boldog, ha egyszer egy ilyen openworld cucc alá odavágnának pl egy Asetto Corsa szintű fizikát. Nem kellenek azok a beállítások, de a fizika legyen ott. Büntessen rendesen. Az már csak hab a tortán, ha lehet indexelni, van elakadásjelző meg több fokozatban kapcsolhatók a fényszórók.

    Én se számítok tökéletes TDU folytatásra. Ha előrendelem, az is inkább csak szentimentális gesztus lesz, mintsem a tényleges bizalom melletti szavazat.

    Egyetlen reményem, hogy az eredeti első rész kreatív igazgatója bábáskodik a rész felett.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • XuChi

    addikt

    válasz rdt89 #20 üzenetére

    Horizonok nálam mindig a "zsebkendő" méretű mini játékterükkel buktak el. Minden új résznél vártam a csodát, de csak alig-alig lett nagyobb a játéktér. Nálam a Crew 2 térkép mérete az etalon. Ha ezt tudná hozni a Horizon, akkor játszanék velük. De képtelenek egy rendes térképet összehozni. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák