Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mog

    csendes tag

    válasz atifarkas #89 üzenetére

    Állítólag ma kezdik el a szállítást Európába, mivel elkészültek a driverekkel (állítólag új driver jön ki, amiben megoldottak egy-két problémát...)stb. Hogy Mo.ra mikor kerül be...

    Állítólag nincs és a közel jövőben nem lesz MMC (multimedia center) támogatás. Jelenleg a PowerCinema tudja kezelni, meg a Windows 2005 MCE. Állítólag már a PowerCinema is javult valamit, mert eddig használhatatlan volt... De, ha jól tudom, egyikben sem lehet a beállítsokat nagyon variálni (bit-rate, stb.). Többen fel vannak háborodva, hogy annak idején MMC támogatással hirdették a kártyát, de most kiderült, hogy nem lesz. Annnak ellenére, hogy az ati honlapján még vannak ilyen adatok, és annak ellenére, hogy a Sapphire Theatrix manualjában hivatkoznak rá az MMC 9.04-re... Hát semmi sem fenékig tejfel...

    Én is nagyon várom már hónapok óta, hogy végre beérkezzen ez a kártya, de rengetegen csalódtak benne a szoftveres cirkuszok miatt.

    Amivel még működik a kártya az a Beyond TV, Media Portal és VirtualVCR. A Beyond TV hivatalosan nem támogatja a kártyát, de mehet vele, de nem minden esetben. A Media Portal-ról eddig annyit tudtam meg, hogy aki kipróbálta Win reinstallal fejezte be ezt a kalandot. A VirtualVCR- nél nagyon sokmindent lehet állítani (bit-rate, avi-ba mentés stb.), de hang sokszor nincs...

    Sokan feltették a nagy kérdést külföldi fórumokon, hogy ha van az a nyüves Ati MMC, ami olyan jó, mér nem támogatja ezt a kártyát??? Értelmes választ még nem olvastam az ati-soktól, megoldást ezekre a problémákra végképp nem.

Új hozzászólás Aktív témák