Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    Hát az hogy mennyibe kerül az egy dolog, aki ilyet nem vesz az valószínű nem vesz Alienware High-end PC-ket se... Viszont én ha majd ''nagy'' leszek, és lesz saját keresetem, mivel hangcucc mániás vagyok picit meg szeretem az elektronikai cuccokat...
    Szóval én már évekkel ezelőtt iyenről álmodtam, most megcsinálták nekem, igaz eddig is volt ilyen, még olyan is amivel a függönyt is lehetett vezérelni, csak azt be kellett építeni, de ezt a logitechet is lehet minden cuchoz használni, csak rá kell kötni egy vevőegységet. (pl ez a sötétítőbehúzás, vag riasztó irányítása, vag akármi...)
    Szóval ha külön házam lesz majd ecer ha bácsi leszek XD akkor tuti szerzek egy ilyesmit, ha nem is pont ezt a logitechet, de valami olyat amivel akár a wc-t is le tudom húzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (persze lehet most a lustaság szólt belőlem :DDD )

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

  • REDeath

    őstag

    válasz beencee #23 üzenetére

    Huh hát ez a pronto nagyon-nagyon jó. (portaszító vagy mi ez a pronto név?)
    Philipsben nem csalódtam, sokan írták hogy szarul szólnak pl. az mp3 lejátszói, sztem meg az egyik legjobb. Szóval creative és iAduio után a 3-ik minőségben.
    Remélem mire oda jutok hogy meg tudok majd venni egy ilyet és lesz mit rákötni lesznek még ennél iskomolyabb ketyerék:D
    (De majd előkeresem valahol egy régi murányi ujságban azt és neten megnézem ami teljesen programozható!!!)

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák