Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz erdoke #36 üzenetére

    Bezony. Én audiot pl. minden médiára 16-24x-es sebességen írok, ha nem tudom, mi az ideális neki. Kb. így találom el a legjobb átlagot. A leglassabb írás semmiképpen nem hoz ilyen jó eredményt. Sőt...
    De ez kurta OFF. :)

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz erdoke #36 üzenetére

    Ez esetben megkövetlek. :R
    Én azonban azt tapasztaltam, hogy egy 52×-en írható Philips CD-t 24×-en felpörköltem egy Teac 40× íróval és a Panasonic HiFi-m az első nyolc számot szépen olvasta akár véletlenszerűen is, míg a maradék 12-őt csak skálázva, tehát az Istenért sem óhajtotta pl a 13.-at elkezdeni. De a ''tekertetés'' se volt egy egyszerű művelet: pl a 10 számban egy percet szerettem volna előre tekerni és hirtelen a 13. számba ugrott bele, majd a 16-ba, és mikor elengedtem a gomnot, a 15.-ben állt meg. :F A vége az lett, hogy szétszedtem a zenegépet, kompresszorral kifújtam, alkoholos fültisztítóval a fejeket lenyaltam és azóta is flottul olvassa azt a CD-t is minddel együtt. :R
    Na de ha például egy játék, vagy film-CD-t viszek haverhoz, akinek egy hasonlóan poroska, esetleg öreg ODD-je van, akkor marad az anyázás? Én csak ezt szeretném elkerülni.


    Visszatérve a lemez színére. Asszem, épp itt láttam annó még a LS elejéről egy cikket, hogy a minta különböző erősségekkel vihető fel a felületre. Egy réteg égetés halványabb (szürke), két réteg erősebb, három réteg már gyakorlatilag ''korom''-fekete. Vajon hányszor kéne újraírni a mintát, hogy kárt tegyen az adatokban? Illetve melyik réteget célszerűbb előbb az igényeinkhez alakítani? Előbb a minta menjen fel, vagy az adat?

    [Szerkesztve]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák