Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz DVS #44 üzenetére

    Ezen a területen valóban láma vagyok, de ha már a ceruzás példával éltél. Elhiszed nekem, hogy tudok úgy írni, hogy a negyedik lapon is tisztán olvasható? De legyen Neked igazad! Akkor viszont azt szeretném kérdezni, hogy hol van az adott felület ''telítettségi maximuma''? Olyasminek tudom elképzelni, mint egy lézernyomtatót, csak festékszemcsék nélkül: ha 120 alkalommal nyomom rá ugyanazt a mintát és már sesehol nincs rajta elszínezetlen pont a lemezen, akkor mit kezd magával a LS?
    Nem tudom, disznótoron voltál-e? Ott is szokták szőrteleníteni a malackát, annak van egy eljárása. Egy dolog az, hogy fekete lesz tőle a bőr, egy másik dolog az, hogy ha nem hagyod abba időben, akkor a nyers husikát kénytelen leszel a tepertőből kicsomagolni. Jó, persze, itt természetesen van némi idő, amíg lehűl a korong, meg egyazon pontot meglehetősen rövid ideig ér ez az energia, de akkor is? Nem tartom lehetetlennek, hogy ne lehessen tönkretenni a korongot.
    Még egy láma kérdés: van annyira intelligens a legbutább LS-író, hogy meg tudja különböztetni az adatot tároló réteget a mintát hordozótól? Vagyis elkezdené-e a véletlenül rosszul behelyezett korongnál pl az adatrétegre égetni a képet, vagy szól, hogy nem oké a balhé?

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák