Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • laja

    tag

    válasz Goose-T #3 üzenetére

    Off-topic: Goose-T, kiváló az aláírásod. Ötletes, humoros szóvicc.

    Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

  • arn

    félisten

    válasz Goose-T #3 üzenetére

    a gazkazanokhoz nem ertek, de ugy tudom a rezet altalaban azert nikkelezik, hogy noveljek a tartossagat (korrodalodas), illetve, hogy semlegesse tegyek olyan femekkel szemben amitol a rezhez vandorolnanak az elektronok. ezenkivul a feluleti kemenyseg novelese (csavaroknal, csatlakozoknal pl), es az esztetika is.

    de egy biztos: ennel a hutonel nem fog kimutathato javulast produkalni a nikkelezes. ettol fuggetlenul nem is art (sot jol nez ki meg minden)... de azert az embereket nem kellene megvezetni. ez kb annyira hasznos mint az aranyozott ventilatorracs, vagy az ezustszinure fujt nyak, mert hogy gyorsabb.

    a hovezetesi tenyezoje tenyleg csak az ezustnek jobb, de az is csak 100%os formaban, ami az amugy is draganak mondhato femet meginkabb megdragitja. az ilyen szennyezett ezustot pedig nem eppen erre hasznaljak.

    illetve nem vagyok pontos, mert a gyemante nagysagrenddel jobb :) ebbol kellene hutot csinalni.

    viszont ket dolog van, amit nem illik osszekeverni: hovezetesi es hoatadasi tenyezo. az eltero anyagminosegu feluletek talalkozasanal kivancsi lennek, hogy milyen kulonbseget hoznak. de itt szerintem sokkal nagyobb szerepe van a hutokozeg jellegenek (levego, viz - ezek hogyan es milyen sebesseggel aramlanak). ezert osszehasonlithatatlanul sokkal jobb egy pocskoszoru feluletu vizesblokk a leghuto blokkoknal.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Aktív témák