Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz mrlujoak #10 üzenetére

    Khm. Amit te visszafejlesztésnek gondolsz egyszerűen a gyártósorok kapacitásának kreatív kihasználása. Egyrészt szükségük volt egy 7610 utódra - itt van hát, kicsit a 72xx sorozatból is táplálkozva. Szükségük volt egy N91-nél olcsóbb ''zenetelóra'' (még nem tudom biztosan, hogy milyen tudással érdemli majd ki, mindenesetre specifikációjában meglehetősen hasonlít a 3250-re), tehát íme, egy olcsóbb zenefon. És miért is ne öltöztessék mindezt az eddig legsikeresebb N-szériás telóra, az N70-re? Naná, hogy de... viszont akkor az N70-et nem lehetne már eladni.. és a főnök a webcast-ban elmondta egyértelműen, hogy a ''régebbi'' modellek nem kerülnek kivezetésre, tehát ezek nem utódok, hanem fejlesztett tesók.

    Az n73-ban nem értünk egyet, az én szememben a legszebb N-szériás a maga kompakt, egyszerű kinézetével, bazi (de még nem pixeles - remélhetőleg) kijelzőjével, várhatóan jó kameramoduljával, végre pofás kameravédőjével, jó oprendszerével. Az a kis hézag, ami téged egycsapásra eltántorított a telótól először engem is zavart, az élőképeken viszont egyáltalán nem zavaró (kétségtelen, hogy följebb lehetett volna rakni, de tuti, hogy a hülye Tré meg Vodka miatt van ott kihagyva... sajna, pedig ha följebb lenne a bill tényleg tökkéletes lenne... de mondom, élőben nem annyira zavaró szvsz).

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • #53246592

    törölt tag

    válasz mrlujoak #10 üzenetére

    Az N72 az egy olyan N70 kis, kis modositasokkal, amit 3G-s lefedettseggel nem igazan rendelkezö orszagokban fognak terjeszteni, Kina, Oroszorszag, Törökorszag, Thaiföld, India stb. Eleg sok ember lakik ezekben az orszagokban, tehat lesz piaca... (pl. a kinai verziot kepzeld N70c-nek, es akkor talan jobban megerted miröl is van szo :P )
    Szomoru :F , de Magyarorszagon ilyen nem nagyon lesz.
    A rozsaszin valtozat nem is olyan durva mint gondoltam: [link]

  • #53246592

    törölt tag

    válasz mrlujoak #14 üzenetére

    Miota tukrözi a Nokiak szamozasa a tudasukat? ;] Eleg regota nem. Ha igy folytatjak az Nseries szamozasat, igen hamar kifutnak a szamokbol, it nincs 4 szamjegy, 70 ala menni meg mar ciki :)
    Egyebkent nagyjabol ugyanazt tudja az N2 mint az N70-5 (vagy mi annak a verzionak a neve ami ugy nez ki mint az eredeti csak nincs ket kamera es nincs 3G).
    A 6680 - 6681 - 6682 trio jol parhuzamba allithato az N70 - N72 - N70-5 trioval, bar a parhuzam nem tökeletes :)

    i? Nincs. Redundans. :P

Új hozzászólás Aktív témák