Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeadMeat

    veterán

    válasz szaz #113 üzenetére

    Nohat ha megkerhetlek tegy nekem egy szivesseget legyszives:
    A gepeden,a hozza kapott telepitolemezen,es a frissitesben levo terkepfajlokat hasonlitsd mar ossze legyolykedves,meretre es darabszamra egyarant.Meret biztos hogy fog valtozni,a frissites nagyobb lesz valamivel,a darbszamban nem vagyok biztos.30db orszagnak kell legyen felsorolva mind3 helyen.

    Nem akarok hulyeseget mondani,de ugytudom,ha valami gond van a gyari lemezrol visszaallithato a gep terkepe,vagyis elvileg ugyan az lesz rajta mint amivel megvetted.De ez nem bizti,szoval inkabb nem mondom,hogy frissits.

    De pedig a 99xx szambol az xx a terkep regiojat jelenti.A 13 az ujabb eeu terkep,a 39 pedig a regebbi.A ketto kozott a kulonbseg,szlovenia es torokorszag.Elobbbi neked nincs,utobbi nekem.
    Ezen vagyok amugy kiakadva mar jopar hsz-e,hogy mi elvileg full eus terkeppel vettuk meg,de nagyon ugytunik tobb kulfoldi es magyar kapcsolodo forum atolvasasa utan,hogy a c720 nem is jelent meg csak eeu terkeppel. :U
    Persze ez mind csak fikcio,ne foglalkozz vele.En nemertek hozza,tobb kapufat rugtam mar es amugyis felre akarlak vezetni.

    Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Új hozzászólás Aktív témák