Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rog

    addikt

    válasz shtml #7 üzenetére

    honnan tudod milyen a minoseg?
    talaltal tesztet? linkeld be legyszi!

  • Den

    veterán

    válasz shtml #7 üzenetére

    Hm, amíg nem volt videokameránk addig mindig azt néztem hogy milyen hosszu ideig tud menni aksiról egy kamera mert az a jó. Aztán amióta van vdeokameránk (több éve már) rájöttem hogy egy eseményről ritkán születik tíz percné hoszabb anyag, úgyhogy nagyonis van létjogosultsága ennek a kamerának. A felbontás még akkor sem lenne gáz ha csak 320x240 lenne, egy átlagos vhs-c, video 8 kamerák sem tudnak többet, de a 800k pixeles ccd arra utal hogy ez tud. A mérete nagyon fontos, mert az eddigi legkisebb kamerák sem fértek bele egy zsebbe, és szinte mindig gond egy eseményen hogy kinél legyen a kamera, illetve ha épp senkinél nem lehet, akkor hova tegyük... ezt meg egy nagyobb zsebbe bele lehet tenni.

    Én örülök neki hogy végre vannak ilyenek, ha lejebb megy az áruk a következő kamerám biztos ilyen sd kártyás lesz.

    Ja és a kártya ára sem igazán érv, mert igaz hogy drágább, de elég egy, hiszen felvétel után áttöltöm pc-re az egészet és kész, ujra üres a kártya nem kell tonnaszámra venni a kazettákat.

    www.simson4t.hu

Aktív témák