Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundás22

    őstag

    válasz Interceptor #57 üzenetére

    mindegy a telefon kérdése sztem alapvető ezek filléres csipp-csupp dolgok, bárki költhet erre. sztem átsugárzott a mentalitása a hsz-ain ennyi semmi gond.pölö vodánál 7 ezerért kapthattál Samsung E250est előfizetéssel :R
    A gépet pedig októberben vettem 160ért(akkor még nem ismertem a PH!-t) és elég jól muzsikál nincs kedvem kidobni erre pénzt egy darabig

    Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Interceptor #66 üzenetére

    Grrh, nem állhattam+, h ne szóljak a telefontémához:DDD

    Igen, nekem is egy öreg T65-ösöm van (ericcson), nem is néz ki rosszul - telefon formája van:DDD, nem nagy, és ha betonra ejtem +2pofon után újra életre kel. kb 6 éves jószág, nem előfizus, hanem domino-s, lévén nem telefonon beszélem meg az élettörténetemet a haverokkal/kb évi 4kHUF a költségem.

    A céljának tökéletesen megfelel. Nem mintha nem tudnám megvenni a legcsicsásabb fényképezős luxusmodellt - de 1xerűen nem értem, mi pluszt tud hozni? Ha tárgyal az ember, akkor nem veszi elő a mobilját számot cserélni, hanem névjegykártyát cserél - ergo itt se járatja le magát, bulihelyen új barát/barátnő nem azt nézi (különben se csúnya darab a T65), fotózásra +van digi gépem.

    Számítógép: amíg csak a notimon játszogattam, úgy gondoltam, hogy a normális játékmenethez muszáj lesz 1 csúcs játékgép. (semmi first-person-shooter game-t nem játszok, inkább heroes5, warcraft, meg majd h kijön starcraft2 - egy quadro FX5400-on maxon vittem a heroes5-öt, a kieggel együtt! /tervezésben járatlanok kedvéért ez 1 nagyon alap kari, kb az nV7300GS szintjén van./) Szóval 1 enyhe középkattal megelégszem, ami megmarad, abból meg inkább idővel lakást veszek...

    1x kiszámoltam, hogy kb mennyibe került volna, ha '96-tól kezdve folyamatosan erős gépet tartok (fejlesztgetve, időnként cserélgetve). Az összeg bőven milla feletti volt... Igaz, hogy a hobbim, de mértékkel:)) Azt veszem, amire a belátható időn belül szükségem lesz.

    #62: igen, ez így van, a világot nem lehet megmenteni. Afrikában 1000-2000-5000 évvel ezelőtt is haltak éhen emberek, mi európaiak közben vittük is valamire, és mi már nem halunk éhen. Nem mondom, hogy így van rendjén, de pl te szivesen mondanál le a nehéz munka árán megvett lakásodról, fizetésedről, hogy azt a túlépesedő (azért ez az ő hibájuk) 3dik világ lenyelje nyomtalanul? (különbenis kezdenek azok maguktól is talpraállni, ld Indokína, Kína, India)

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák