Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    válasza Emvy (#1) üzenetére:

    Igazad van, tényleg nagyon sok pénzbe kerül a Swiftech. Ettől még nem kell fennhangon badarságokat írogatni. :((( :((( A Zalman terméke, amiről te beszélsz, egy procihűtő. Ez egy igényes ház + vizes procihűtő + vizes VGAhűtő. Egy ehhez hasonlítható minőségű házat 20k-tól felfelé kapsz. Az általad emlegetett hűtő 15k volt, plusz a Zalman heatpipe VGA cooler 10k. Ez most 45k, és egy darab házventid nincs még(CNPS Zalman anélkül esélytelen). Ez kb +10k, és akkor nem Papst...
    Akkor durván 55k-nál állunk, és léghűtés van a gépedben. Ha összeraksz egy ehhez hasonló hűtést mondjuk overclock.hu-ról, az se lesz olcsó. Prociblokk 10k, VGAblokk kb 5k, Eheim pumpa 17k, radiátor, víztartály, meg kiegészítők nincsenek, de legyen 10k. 4db Enermax 120mm venti 25k. Ez 67k!!! És ez még mindig nem a Swiftech minőség...
    Ebben nincsenek benne a csövek, bilincsek, csatlakozók, fagyálló, tápkapcsoló, és neked kell összerakni az egészet, amivel szép esélyeid vannak a géped eláztatására. Az egész kóceráj házzal, vízhűéssel 90-100k-ra jön ki. Mint már említettem ez NEM Swiftech, nincs rá (a rendszerre) garancia! Ha elkezd folyni, mehetsz reklamálni a technikatanárodhoz. A hűtőteljesítményére sincs semmi garancia...
    Ma láttam akcíósan $320-ért ezt a házat. Ez kb 80k.
    Sok pénz, de olcsó.

    Tudom, hogy egyszerűbb első ránézésre fikázni, de nem biztos, hogy ez a járható út.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • atus

    senior tag

    válasz krila #7 üzenetére

    Ez az eredeti hír fejlécében megadott Forrásból származik. Ott láthatod, hogy elég sok féle variáció lehetséges a hűtőblokkokkal kapcsolatban, és ez variálja az árat. Ráadásul gyakran előfordul, hogy a Swiftech árai alá mennek egyes viszonteladók, akik pl óriási tételben vettek vmit, és akár kisebb haszon árán is túl akarnak adni minél nagyobb mennyiségen. Meg kiárusítások is sok helyen vannak, ezeket meg különben nem kapkodják el.

    Swiftech-et pedig legközelebb Ausztriában lehet kapni. Már jó ideje győzködjük andorpapával a hűtő importőröket, hogy hozzanak Swiftechet, Alphát, meg Akasát, de nem látnak benne üzletet... :( Pedig lenne rá kereslet.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák