Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    válasza Emvy (#1) üzenetére:

    Igazad van, tényleg nagyon sok pénzbe kerül a Swiftech. Ettől még nem kell fennhangon badarságokat írogatni. :((( :((( A Zalman terméke, amiről te beszélsz, egy procihűtő. Ez egy igényes ház + vizes procihűtő + vizes VGAhűtő. Egy ehhez hasonlítható minőségű házat 20k-tól felfelé kapsz. Az általad emlegetett hűtő 15k volt, plusz a Zalman heatpipe VGA cooler 10k. Ez most 45k, és egy darab házventid nincs még(CNPS Zalman anélkül esélytelen). Ez kb +10k, és akkor nem Papst...
    Akkor durván 55k-nál állunk, és léghűtés van a gépedben. Ha összeraksz egy ehhez hasonló hűtést mondjuk overclock.hu-ról, az se lesz olcsó. Prociblokk 10k, VGAblokk kb 5k, Eheim pumpa 17k, radiátor, víztartály, meg kiegészítők nincsenek, de legyen 10k. 4db Enermax 120mm venti 25k. Ez 67k!!! És ez még mindig nem a Swiftech minőség...
    Ebben nincsenek benne a csövek, bilincsek, csatlakozók, fagyálló, tápkapcsoló, és neked kell összerakni az egészet, amivel szép esélyeid vannak a géped eláztatására. Az egész kóceráj házzal, vízhűéssel 90-100k-ra jön ki. Mint már említettem ez NEM Swiftech, nincs rá (a rendszerre) garancia! Ha elkezd folyni, mehetsz reklamálni a technikatanárodhoz. A hűtőteljesítményére sincs semmi garancia...
    Ma láttam akcíósan $320-ért ezt a házat. Ez kb 80k.
    Sok pénz, de olcsó.

    Tudom, hogy egyszerűbb első ránézésre fikázni, de nem biztos, hogy ez a járható út.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák