Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Dassler #1 üzenetére

    Nvidia drivernél csak azt nem vágom, hogy a 6X.XX-nél újabb összes driver verzióban szar nekem a TV-OUT, és hogyhogy másnak ezzel nincs problémája... :F

    Aki hülye, haljon meg!

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Yutani #7 üzenetére

    Én is tudom használni. Játékok is rendben vannak, de videó overscanjét mindig túlméretezi, és a filme jelentős része kilóg a képből.
    Driverben bárhogy állítom be az Asztalnál az overscant, a videók alatt nem azt használja. (Megjegyzem az asztal rendben is van.)
    Ha videó lejátszás közben állítom be akkor jó, de azt a beállítást meg nem tudom, elmenteni, és a következő filmnél megint sz*r lesz.

    Ezt produkálta nekem az nVidia minden 7X és 8X sorozatú driverrel. Próbáltam két kártyát (GF4 MX440 és GF6600GT), két külön oprendszerrel (Win2kPro és WinXP Pro). különböző eszközök videó-injén (videómagnón keresztül és közvetlenül a TV-be) különböző csatlakozókkal (RCA és S-video).

    Ugyanakkor persze a 6X-es kodekkel tökéletesen méretezte a képet TV-OUT-ra. Csak azt meg persze nem tudom használni az újabb játékokkal.

    Kénytelen voltam teljesen áttérni ffdshow videókodekre, mert abban be tudom állítani, hogy rakjon keretet a videókép köré, így a TV-outon pont jó lesz, de a monitoron is ott a keret, ha teljes képernyőn nézek valamit.

    Írtam az nVidiának, de persze egy automata válaszon kívül más nem történt...:(

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák