Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothbe

    addikt

    válasz TeeJay #21 üzenetére

    Erre meg csak annyit, hogy a Te seagate-ed mint már több fórumból is tudjuk egy igen régi darab, ami teljesitményben feleannyit tud, mint a mai vinyók, tehát azt ne hasonlitsuk hangban sem ide. Nekem is volt 40Mb-os Conner-em, amiröl nem tudtad, be van-e kapcsolva vagy sem.
    Haverod meg akár szét is tuningolhatta a wd vinyót, de még az is lehet, hogy gyári hibás, hiszen mindenhol elöfordul ilyen, a Porsche-t is meg a Ferrari-t is kell szervizelni, max. jobban figyelnek, hogy kevesebb hiba jöhessen ki nálad. A hang meg megint relativ, a sikitós Samsung számomra elviselhetetlen, a brummogós wd meg neked, ebböl megint ne általánositsunk. Ha neked annyira bejön a samsung, akkor nem is értem, hogy tudott a boltos rábeszélni a wd-re, bár anno a .10-es topicban még arról áradoztál, hogy arra cseréled a régi seagate-et, aztán mégis samu lett belöle. Persze ne értsd félre, nem akarok én a választásodba belekötni, hiszen mint már irtam ki lehet fogni jó samsung-ot, akár többet is. De azért a statisztikák a rokonságodnál kicsit nagyobb tömegben nézve igazolják, hogy a Samsung-ok hibaaránya lényegesen rosszabb a többiekénél (még a maxtor-énál is, pedig az sem egy minöségszériás gyártó)

    By(e) Tothbe

Új hozzászólás Aktív témák