Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 747

    senior tag

    válasz anaqer #46 üzenetére

    ''Nem értem, most akkor az a baj hogy még mindíg ott a progman, vagy az hogy nem fejlesztik...?''

    vonatkoztass el a progmantol. parhuzamosan progman es explorer a windowsban olyan, mintha az Opel uj motort rakott volna az Astraba, DE a csomagtartoba azert odarakta volna a regit is, ''hatha kell meg''-alapon. aki ilyeneket csinal consumer cuccban, annak le kell vagni a kibaszott kezeit egy baltaval.

    ''(ti. azokról amiket vétek kidobni csak mert nem a hűdecsúcsklafa USB-n zabálja a processzoridőt.)''

    printszerver celeszkozoket evek ota lehet kapni. JetDirect feltalalasa ota szamitogepen keresztuli nyomtatomegosztasert minimum fobeloves jar jobb helyeken.

    ''Meglátjuk, mondjuk ha a Longhorn is addig kell érjen mint az NT akkor tényleg nagy gebasz lesz a cégnél...''

    szerintem mar most gaz van, ezert lenne nagy szukseg radikalis valtoztatasokra. ha a microsoft mar holnap elkezdene megvalositani azokat amiket leirtam, akkor sem biztos hogy nem lenne keso. de persze nem az en temetesem, csinalnak amit akarnak.

Új hozzászólás Aktív témák