Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorlin

    őstag

    Szerintem meg egy jó nagy hülyeség az egész.Gyémánt meg minden alig látszó sz@r csicsa nélkül pontosan ugyan ilyen telefont jövőre elviekben már vitamaxal is adhatnának 89.990-ért(addigra ugyanis jönnek a 5Mp-s mobilok)
    A formaterv nekem is nagyon tetszik .
    A másik dolog az ,hogy lehet hogy van a földön 5 olyan ember akinek ez bejön de azért valjuk be hogy a gyémánt nem mobiltelefonba való,hanem esküvői gyűrűnek,ékszernek.
    Mi csinálok az ékszerrel ha lefagy a windows?,hogy csillog az a gyémánt ha lemerül az aksi,milyen értékes lesz amikor már mindenki 10Mp-s telefonnal mászkál?

    Tudom hogy presztizs de soha nem értem meg ,miért nem csinálnak egy olyan telefont ami mondjuk 40 napig bírja bekapcsolva folyamatos használattal,nem fagy le technikaliag 3 évvel előremutat,és elnyűhetetlen?
    Illetve értem,mert sokkal egyszerűbb beletenni egy gyémántot mint az általam említett telefont összehozni :(


    [Szerkesztve]

  • gorlin

    őstag

    válasz L3zl13 #7 üzenetére

    Aha ,értem sokkal jobb az ilyen beleteszünk egy gyémántot a telefonba kategória,hát ehhez gratulálok.Szerintem meg ez a LOL.
    Elfelejtitek,hogy már réges régen léteznek 5MP-es és nagyobb mobilok csak nem europában.
    Ennek fényében szerintem semmi nagyot nem mondtam.
    ''Esetleg gombnyomásra ne teleportáljon oda a beszélgetőpartner mellé?''
    Nem értem most ebbe mi volt a poén :F

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák