Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    válasz biker #22 üzenetére

    Az elejével vitatkoznák :), mivel pl nálunk a titkárnô sokkal jobban ért pl. az Excelhez mint én, de valszín? még a word-hoz is...
    Szóval nálunk a titkárnô teljesen jó, mit mondjak ''számítógép ügyileg'' messze vele van a legkevesebb gond a kollégák között, sôt gyakorlatilag nincs is. És még csinos is :) ...
    Ja E-macje van...

    Viszont az microsoft office az katasztrófa, percenként lefagy a gépén - kis túlzással - . Mondjuk nem egy legújabb verzió de azt amennyire - ingyenesen - lehetett felfrissítettem. Ajánlottam a neoofficet, de azt lassúnak találja - míg elindul -, meg hát a szokás hatalma...

    Amúgy fônökség most vettek új powermaceket, és volt rá elôtelepített microsoft office, ami ugye default .doc, .xls ''meghívó'' progi, aminek nem sok értelme van, ha 30 napig használható...
    Szóval ezt inkább nem kellett volna rá rakni, elôtelepíteni...

    Most itt mi tesztelgettünk xbench nev? progikkal macecet - persze csak egymáshoz képest - G5, E-Mac (régebbi/újabb), G4, Power Book (régebbi/új), voltak azért meglepô eredmyények, de hát az csak egy tesztprogi, vagyis semmit nem ér...

    Amúgy minden gép lassú szutyok Pc/Mac egykutya, most például már egy napja azzal szenvedek hogy kb 100 lyukat kivágjak (egy 3D-s progiban) egy görbült felületbôl...
    Iszonyat lassú :( ... Mindez egy duálprocis G5-n... Bár a progi is ludas bizonyára...

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

  • dwiki

    senior tag

    válasz biker #24 üzenetére

    Tudod mikor fagy nagy valószín?séggel? Mikor meggyomja az apple+S-t... És ez komoly... Ezt nehéz kivédeni... Igazából szerintem megoldás csak az új office lenne, talán...

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

  • emvy

    nagyúr

    válasz biker #22 üzenetére

    Jajj, biker, ne gyere már nekem azzal, hogy render 1:0, fotosop 1:1, amikor mindenki tudja, hogy a fotosop gyakorlatilag egy _mac specifikus_ alkalmazás. Vegyél 20 keresztplatformos alkalmazást, és tesztelj. Ne csak videovágás és fotosop legyen benne légyszi, hanem finite element modelling, 200 kloc++ compile, miegyéb.

    Egyáltalán nem vagy amatőr user, tudod te ezt magadtól is...

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák