Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jodován

    tag

    megfigyeltem mostanában mire értik a blútúsz-t az emerek. headset-re meg kihangosítóra, akkor is ha vezetékes. mind1 h. köze nincs a bt szabványhoz. :W

    meg mikor megy az emberfia kereskedésbe érdeklődni. feltesz egy szakmailag korrekt kérdést. az eladó meg sem próbálja érteni, hülyéneknézi, és rá akar sózni vmit, amit a hülyékre rá lehet.

    ilyen home media electronic izé boltokban (azt nem mondanám, h. szaküztelet) nem az van kiírva az lcd/plazma csodákra, h. mekkora a képátmérő, felbontás... stb. ki-be menetek, fontosabb dolgok, hanem, h. mekkora a legkisebb havi törlesztőrészlet. (meg persze h. hdtv-ready felirat, pedig még a 1280×720-at sem képes megjeleníteni, csak fogadni.)

    én sem tudom fejből, melyik cpu, gpu milyen teljesítményű, de legalább megpróbálok utánanézni. magam által vásárolt alkatrészekből azért össze tudok rakni egy gépet. DE: pl. fogalmam nincs a bs playerben miért nem szól a hangja egy videó-nak, aminek régen szólt. (másiknak szól, ill. a problámás videó is ''ad hangot másik lejátszóprogiban'')

    sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

Új hozzászólás Aktív témák