Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz VladimirR #4 üzenetére

    pro: azé' kell hangsúlyozni, mert ha valamit elba...elbaltázol, az sokkal-de sokkal tovább megmarad az emberekben, mint egy jó termék...
    kontra: azért a saját hülyeségeimre nem igazán utalgatnék vissza pont akkor, amikor már kezd a téma feledésbe merülni. :F

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz VladimirR #23 üzenetére

    röhögni fogsz, de a következő dolog történt ((bme-vik) szabtech előadónk sztorija):
    a Nagy, bocsánat HATALMAS Hadseregünknek fejlesztettek egy mobil (hordozható) távolságmérő lézert. amikor elkészültek a cuccal, bejött egy őrnagy, aszt fogta a többmillás berendezést, izomból földhözvágta, ráugrott, megtaposta, majd teli csűddel elegánsan az íróasztal két fiókszekrénye közötti ''kapuba'' vágta a cuccost. mindezt a több hónapja ezzel szőröző mérnökök szeme láttára, azzala felszólítással, hogy abban biztosak lehetnek, hogy a Harcos (nagy Hával) tuti le fogja ejteni, rá fog esni, sőt, esetleg a cuccosnak egy komolyabb találatot is el kell viselnie, pl. ha aknára, vagy tankcsapdára fut a jármű, amiben van. no nem mintha nem adtak volna azért előtte a rázópadon több gét neki minden irányból, de azért el lehet képzelni a szitut. mindezek után ki lehetett vinni terepre tesztelni a lézert. :DDD

    ps.: a cucc egyébként azon bukott meg, hogy a ''jóképességű'' tervező nem gondolt arra, hogy a harctéren általában sisakot viselnek a katonák, és elfelejtette a kijelzőt úgy kialakítani, hogy sisakban is bele lehessen nézni... :C
    ps 2.: nem tudom, mi mennyire igaz, de azért hihetőnek hangzik, mégha a ''tesztelési eljárást'' kicsit ki is színezték az évek folyamán :DDD

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz pilóta #16 üzenetére

    ahogy én tudom, a szimpla golyóálló mellényben azért inkább egy acéllap van a mellkas és a hát részén, nem pedig kevlár, és ennek bizony van súlya. gondolom van kevláros is, de az szvsz extrább változat lehet :)
    de azért szóljatok, ha hülyeséget beszélek, nem vagyok doktora a témának

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz TudorVigyor #44 üzenetére

    az, hogy valaki szó szerint értette a bulletproof szó fordítását, és egy másik valaki meg elkezdett vitatkozni vele. :t

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Aktív témák