Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Macc

    aktív tag

    válasz Troll #24 üzenetére

    Csak nehogy azt higgye mindenki, hogy ez igy is van! Az lehet hogy a magyar online Apple boltnal
    dragabb Macintosh forrast nem lehet talalni a foldon, de nem ott kell vasarolni. En 27e -ert vettem a
    G5-be 512MB RAM-ot, es az Kingston. Tudom igy is dragabb, de a Mac eleg valogatos memoria
    teren es inkabb rakok egy garis gepbe garis RAM-ot a kereskedomtol, mint hogy elkezdjek 5e forint
    sporolasert valami szedett-vedettet vackot beletuszkolni, aztan meg csodalkoznek ha megjelenne a
    Kernel-Panic:)

    Viszont, mar mashol is irtam, hogy azert raknak bele ennyi ramot, mert igy olcsobb a gep ara. Az
    emberek inkabb ezt nezik, mint hogy mennyi a bovitessel egyutt. Viszont aki tudja mire kell, az
    eleve ugy veszi meg, hogy mar bele is pakoltatja a gepbe mielott elhozna.

    A Videokartya az tenyleg erdekes kerdes. Nyilvan sok van meg raktaron:))) Viszont egy atlagos
    mac usernek sztem eleg. Mielott lecsereltem volna, en sem voltam kibukva, hogy mennyire szar. A
    Call of Duty 1024-ben gyonyoruen ment (igaz nem fullon, de mar szepen).

    Asszem ennyi, cso

  • 747

    senior tag

    válasz Troll #24 üzenetére

    ''Menj el a magyar online Appleboltba, és nézd meg, hogy mennyiért vesztegetik az 512MB SO-
    DIMM DDR@333 bővítést... 130.625 HUF!!!''

    a masik veglet, hogy a nemet Gravis boltokban ha RAMot kersz, alapbol nem az eredeti Apple
    cuccot adjak, hanem sokkal olcsobb, normal aru (de markas) cuccokat, altalaban Infineon-t vagy
    Kingston-t.

    a HDsys meg huzzon az anyjaba, ezert nem vesz magyarorszagon senki mac-et, mert megnezik a
    listat, es infarktust kapnak.

Aktív témák