Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lord Mixxx

    tag

    válasz Tomcat #1 üzenetére

    Hi,
    azt mondod: "Hiszen a gépem fejlesztgetésére is alig van pénzem" :D na ezt mondjak ok is mikor egy-egy uj csoda utan vagyodnak... te gepet veszel ok hangfalat stb. Szerintem itt is ua. ervenyes mint szamtechben, nem a legujabb termek rendelkezik a legjobb ar/teljesitmeny arannyal. Sajat tapasztalatombol elmondok par dolgot: az all-in-one cuccoknal nagyon kell figyelni par dologra: legyen rajta eleg csati a jovobeli bovitesre (lattam mar Pana cuccot amibe 1 azaz 1 db extra rca csatit raktak ossz-visz az meg karcsu), nem art ha van rajta optikai kabel bemenet, azonkivul minden esetben azt tapasztaltam, hogy az erosito bikabb mint a hangfalak (mondjuk nem sirtam el nagyon magam, hogy kesobb a sajat cuccomra is raakaszthatok nagyobb hangfalakat). Szoval aki ebben otthon van (en csak ugatom messzirol) az tovabbra is egyesevel veszi meg majd a cuccokat mindenfele biz-basszal meg kutyuvel meg arany csati stb. (az optikai kabelbol egy 90 cm-s darab egeszen szep aron van itt a boltokban pedig semmi extra nincs benne).

    "Csakhogy honnan van rá pénzük?" ez a kerdes jo.. ha megtudsz valamit ne titkold....

Aktív témák