Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szonti

    aktív tag

    válasz Ledfold #35 üzenetére

    Másik fórumról egy felhasználó írása:

    "Kipróbáltam. Bár a teszt nem volt teljes, mert az USB optikai meghajtó valamiért az RW lemezeket nem olvasta be. Ezért át kell írnom simára. Nos:

    - .avi, .jpg, .mp3 gyönyörűen fut adatként kiírva, nagyon sokféle avival próbáltam hibátlan volt mindegyik! Minden funkció elérhető ezeknél a formátumoknál: GOTO, nyelv- és felirat választás.
    - Írott DVD lemez (nem ISO formátum, hanem AUDIO_TS és VIDEO_TS-ként kiírva) szintén gyönyörűen viszi, menüt megjeleníti! Van GOTO funkció, chapter választás, minden ami kell
    - Gyári DVD lemezt nem viszi. Valószínű a védelem miatt
    - DVD ISO-t és .mkv-t holnap próbálom.

    A felismerés (beolvasás) gyorsan megy, az USB-s optikai meghajtó hangereje alacsony-közepesnek mondható, szerintem nem vészes.

    Viszont volt egy bökkenő: beolvasás után nem tudtam kinyitni a meghajtó tálcáját csak úgy, hogy lehúztam az USB kábelt majd visszadugtam. Ez lehet a lejátszó vagy az optikai meghajtó bugja is. Mindenesetre nagyon kellemes, hogy lekezeli az USB-re kötött optikai meghajtót, amire pl. az Asus oplay mini nem képes. Nem csalódtam a vételben, szerintem a legjobb ár-értékű Realtek chippel szerelt lejátszó.

    A tesztalany egy LG márkájú külső író volt. "

  • Castell

    aktív tag

    válasz Ledfold #35 üzenetére

    Egy másik bejegyzés...:

    "Csatlakoztathatok külső optikai meghajtót a készülékhez?

    Igen. A médialejátszó felismeri a külső optikai meghajtót. A formátumok egy 4,7 GB-os DVD-R lemezre voltak írva adat lemezként. .mkv, .avi, .mp3, .jpg, DVD (gyárit nem) és DVD ISO formátumokat tökéletesen kezelte le. Minden formátumnál elérhető volt a felirat és a nyelvválasztás, DVD-nél a menü is! Továbbá az összes szolgáltatás rendelkezésünkre áll, amit a médialejátszó kínál, pl. chapter választás, vagy GOTO funkció. A tesztalany egy LG márkájú külső DVD író volt. Tehát a lejátszó tökéletesen kiválthatja az asztali DVD lejátszónkat. A beolvasás gyorsan megy, az optikai meghajtó zajtartalma elviselhetőnek mondható."

    Öröm az ürömben, mint alant olvasható, hogy az optikai meghajtó tálcája nem nyílt ki a beolvasás után. Csak egy oda-vissza "dugás" segített rajta... Hamarosan én is kipróbálom egy MAXELL márkájú külső egységgel. Egyébként brutál jó lejátszó, ha minőségben (külső) nem is, de tudásban simán veri az O!play mini-t...

    Ha többre vagy kíváncsi:

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák