Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castell

    aktív tag

    válasz Ledfold #35 üzenetére

    Egy másik bejegyzés...:

    "Csatlakoztathatok külső optikai meghajtót a készülékhez?

    Igen. A médialejátszó felismeri a külső optikai meghajtót. A formátumok egy 4,7 GB-os DVD-R lemezre voltak írva adat lemezként. .mkv, .avi, .mp3, .jpg, DVD (gyárit nem) és DVD ISO formátumokat tökéletesen kezelte le. Minden formátumnál elérhető volt a felirat és a nyelvválasztás, DVD-nél a menü is! Továbbá az összes szolgáltatás rendelkezésünkre áll, amit a médialejátszó kínál, pl. chapter választás, vagy GOTO funkció. A tesztalany egy LG márkájú külső DVD író volt. Tehát a lejátszó tökéletesen kiválthatja az asztali DVD lejátszónkat. A beolvasás gyorsan megy, az optikai meghajtó zajtartalma elviselhetőnek mondható."

    Öröm az ürömben, mint alant olvasható, hogy az optikai meghajtó tálcája nem nyílt ki a beolvasás után. Csak egy oda-vissza "dugás" segített rajta... Hamarosan én is kipróbálom egy MAXELL márkájú külső egységgel. Egyébként brutál jó lejátszó, ha minőségben (külső) nem is, de tudásban simán veri az O!play mini-t...

    Ha többre vagy kíváncsi:

    [link]

  • Castell

    aktív tag

    válasz vlevi #38 üzenetére

    1. Optikai meghajtóról hibátlanul lejátsza a normál DVD-t (VIDEO_TS mappából) és a DVD ISO-t is. Viszont a gyári, eredeti DVD-t nem játszotta. Egy újságmellékletes DVD-vel próbáltam, mással nem, tehát lehet, hogy a gyári DVD-ket is viszi.

    2.

    A készüléken a következő képarány beállítások vannak:

    Pan scan 4:3
    Letter box 4:3
    16:9
    16:10

    Azt nem tudom megmondani, hogy a 21:9-es képarányt hogyan "nyújtja" mert nincs ilyen anyagom...

Új hozzászólás Aktív témák