Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz dezz #52 üzenetére

    Ez az egész "bizonytalanság" szöveg szörnyen ferdítő duma ám. Amíg az átlagembert győzködni kell arról, hogy váltson már sok pénzért HD-re, addig nem az a legfőbb gond, hogy két formátum van, hanem hogy drága a váltás. És ezen jelenleg a BD sem segít - önmagában, egyedüli Sony játékszerként meg főleg nem. A DVD-vel megegyező apertúra miatt egyébként nem olyan a drága a CD/DVD-eszközöket HD DVD fejjel ellátni. Szerintem nem valószínű, hogy a HD DVD kifejlesztésébe tett pénzeket hagyják elveszni. De majd kiderül. Nekem személy szerint édesmindegy, filmet így is javarészt külföldről szerzek be rendeléssel (lassan félszáz darab BD és HD DVD filmem van), asztali lejátszóm, PC-s drive-om, konzolom van mind a két formátumhoz, tehát nem én fogok siránkozni itt az ünnepi szezonban, hogy össz-vissz 200 film elérhető BD-n Magyarországon és alig van szinkronos közöttük...

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák