Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz dezz #54 üzenetére

    Akkor nem is tudom, miért kezdtek most meredekebben emelkedni a BD eladások...
    A "meredekebben" emelkedés egyelőre elég lanyha sajnos.

    Szerintem ez az "egyedüli Sony játékszer" duma a ferdítő. Eleve a vonatkozó szabadalmakon is több más céggel osztoznak, és termékek fejlesztésében és gyártásában sincs egyedül
    Hát hogyne. Pont ezt mutatja az egész BD stratégia. :o :W Szoktál mást is olvasni a BDA weboldalán kívül?

    Az lehet, hogy a DVD Forum próbálná még nyomni a HD_DVD-t, de az egy másik kérdés, hogy a gyártók akarnak-e még vele foglalkozni.
    Ebben az ügyben ne legyenek illúzióid. Ha a Sony nem tudja meggyőzni a lemezgyártókat, olyan vígan hagyják a szarban az eddig melléállt cégek, hogy csak na. Főleg, hogy ipari szinten eddig nem sokan merték beletenni a pénzüket a Sony-n kívül. Mint korábban emlegettem, nem az nagy kunszt, hogy évi 5000 dollárt fizető cégek logója felkerül a BDA weboldalra, hanem amikor a regionálisan jelentős gyártók bevásárolnak BD gyártástechnológiából. Kicsit próbálj már eltávolodni a sajtóbejelntések világából és gondolkodni egy kicsit.

    200 elérhető az 523-ból? Az nem is olyan rossz...
    Csak tippeltem egy várható karácsonyi adatra. Szerintem most olyan 80 körül lehet. A SPHE és a Columbia Tristar kiadványokon kívül az európai BD-ken általában nincs magyar vonatkozás. Nem mintha a magyar piac lenne a döntő tényező. Ez csak a Sony-s kiadókon múlt. Amúgy nem mi leszünk az elsődleges szempont a kiadók számára.

    HD_DVD-ből mennyi (volt) elérhető, és közülük mennyi volt szinkronos?
    Lásd fentebb: a kiadókon múlik a dolog ugyebár, nem a formátumon. Addig amíg BD-ből sincs száz elérhető film magyar felirattal, kicsit várni kellene az örömünneppel...

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák