Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Kolondrum #110 üzenetére

    Pontokat csak akkor látsz normális müködéskor, ha manuálisan méred.
    Ha a band méri, akkor grafikonok megjelenést kell kapni.
    Persze az SpO2-t magától nem méri, csak ha alszol, ugyanis mozgás közben nem is lehet. Ez részletesen le van írva a szakirodalomban.
    A merülés engem nem érdekel, mert nem azért veszek meg valamit, hogy a fele tudását ne is használjam.
    A telefont is töltöm minden nap, ha a band 5-napot elmegy az már jó. Viszont most is megnéztem, pont frissítette a stresszt, de szinkronizálni semmi. PAI is. Egyszóval még 11-napom van és lehet megy a hugyozóba, jön helyette egy Huawei band 6. Az is lehet, hogy nem jön semmi és a pénzem kérem vissza majd. Akkor maradna még az 5 és várok vele az Amazfit 6-ra, talán jön.
    Ami az akkut illeti, ahogy a típus szám növekszik, az akku úgy vonul szégyenbe.
    Nem is értem, hogy gondolják ezt. Több funkció, akku ugyanaz. Nem tartom normális gondolkodásnak.
    A mi band 6 tetszik, mert kicsi, a szöveg is jól látható, amit végre el is tudok olvasni szemüveg nélkül.
    A másik dolog, hogy van 5db óra szíj és 10db fóliám az 5-ös miatt, ami erre is jó.
    Jó lenne már normális támogatás.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák