Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Én vagyok az egyetlen aki a SCUF hallatán rögtön arra a bizonyos scuffed angol szóra asszociál, főleg a szlenges jelentésében? Na... Hát igen, pont úgy is néz ki :DDD :DDD

  • Mirage

    tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Azt az elején leszögezem, hogy nyílván ez az ízlések és pofonok világa, tehát ez csak az én véleményem és abszolút nem szeretnék megbántani vele senkit, a nap végén azt kezd mindenki a pénzével amit csak szeretne.

    Na de miért is mondtam azt amit az eredeti kommentben? Hát nézzük, van néhány oka.
    A kontroller gumírozott alja (1-2 év, és szépen fog kinézni... ), a thumbstickeket körülölelő narancssárga körök is elég... érdekesek, a gombokon pedig az ikonok hiánya csak tovább rontja az összképet... az egész olyan kis... SCUFfed :DDD :DDD

    Jó, tudom, az alján ott vannak az extra kapcsolók, de én így hirtelen nem tudom elképzelni milyen műfajú játékhoz, mire lehetne használni őket. Elég gimmick szagú volt nekem ez a dolog mindig is.
    De simán lehet, hogy csak nem vagyok elég hardcore gamer ehhez, végülis csak egy mmo (ffxiv) a fő játékom... amiben jó sok skill van amit lehet nyomkodni, mégis valahogy nem éreztem eddig 5 év alatt több gomb hiányát, pláne olyanét ami ilyen elhelyezéssel rendelkezik mint ezek, nem hiszem hogy egy akciódús pillanatban letudnám nyomni időben.
    Ilyen szempontból az Xbox Elite kontrollerének az alsó kapcsolóinak intuitívabb az elhelyezése, szerintem.

    A Reflex FPS az egyetlen verzió aminek talán látom értelmét, az állítólagos rövidebb trigger út miatt. Ugyanakkor 230 dolcsiért??? Azért az hatalmas árkülönbség gyakorlatilag a semmiért.

    Hát nem tudom, megjártam már majdnem az összes ps generációt, de amióta divat a multi játék nem okozott gondot a gyári kontival dominálni a scoreboardot, legyen szó cod-ról vagy manapság ow-ról. Egy szó mint száz, nem ettől leszel jobb játékos, de még az élményen se hiszem hogy nagyon sokat javítana.

Új hozzászólás Aktív témák