Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz erdoke #53 üzenetére

    Hmmm, jo neked. Igaz, nekem nincs almas termekem, es a legkozelebbi elmenyem egy iphone 3 hasznalata volt (amit nagy megkonnyebulessel adtam vissza egy het utan), de en eloben meg sosem talalkoztam ilyen uzemidokkel (kicsit olyannak tunik ez hogy mindenkinek a kocsija 5 litert fogyaszt, kiveve amikor eppen en is ott vagyok). Az almaparti kollega mcbook pro-ja eppen kibirta a normal, 8 oras munkanapot, es mar az is meglepett & lenyugozott.
    A hirhez: a 16 mp cold start, ha tenyleg igaz, akkor fenomenalis, eddig meg nem lattam olyan mobil keszuleket, ami ezt tudta volna (almatelefont sem, abbol van jopar a kornyezetemben....es igen, neha azt is ke kell kapcsolni, mert osszeakad benne ez-az...es igen, ez sem reprezentativ felmeres, csupan kollegak morgasa). Az 1-2 mp alasbol ebredes teljesen normalisnak tunik. A cucc teljesitmenye pedig igen impozans, bar valo igaz hogy nekem most nem hianyzik semmi a ketmagos armos cuccol ahhoz amire a tabot hasznalom (film, zene, net, kis jatek), de azert jo hogy van alternativa. Kivancsian varom...

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák