Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misaj

    csendes tag

    válasz QwErTy42 #15 üzenetére

    Anno, amikor meg az approxrol kb senki se hallott sehol se, tesztek se voltak, vettem egyet apám gépébe (ennek szerintem van mar vagy ... Passz sok éve, a 3000 szériás fm1 amd apu-k korában) tizenéveim vege felé nezd el nekem :D azt kell mondanom, végül is még megy... Csak az nagy mágia vele kapcsolatban, hogy először minden patentül működött, aztán ahogy mentek az evek, ment a teljesitmeny is... Konkrétan most egy ssd-t illetve egy dvd irot bír el, pár usb-s eszközzel... Ha megegy hdd belemegy mar nem posztol... Ha megis eljut a dolog a windowsig akkor nem latja a hdd-t... Először amikor ez történt azt hittem a hdd dobta fel a talpat... 1 teras ... Vettünk utána 3 terasat...azzal ment megint kb egy hetet (volt egy winreinstall is közben szoval lehet az is közrejátszott) aztan az is hulla... Namondom ez már fura... Szoval 1 teras elővesz, saját gépbe be, azóta is faszan működik, a 3 teras dettó...szoval csere egy fsp 350w 85+ osra... Hogy pozitivat is írjak, a ventik eleg jol bírják, nem nagyon hangosak most se :D

Új hozzászólás Aktív témák