Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz M@trixfan #38 üzenetére

    "Eszméletlen, hogy mennyiből össze lehet rakni egy 720P-s házimozit és hozzá a 4670 egyszerűen BEST EVER! "

    htpc-be nincs sok értelme egy ilyen kártyának. teljesen felesleges + kiadás. a hardveres gyorsítás sem mindig problémamentes.

    bőségesen elég egy alaplapi vga. nekem egy 7200-as van integrálva, és egy E1200@2600mhz dual celeron procival minden 1080p videó folyamatosan lejátszható. (mkv, bluray, minden...) - előfordul, hgoy a cpu terhelés felmegy 2*80-90%-ra, de hangcsúszás nélkül, szaggatásmentesen megy minden.

    temészetesen ha nem egy 8k-s proci lenne benne, hanem egy pl. E5000-es , nagyobb cache-sel, mint a mostani, akkor a cpu terhelés is kisebb lenne.

    tehát htpc-be tök felesleges egy ilyen kari. ha mindenképpen kell egy kari bele, (nincs integrált, vagy többmonitoros üzemmódhoz kell a több kimenet), amúgy is félmagas kell, mint pl. nvidia 8500gt is van,9 k körül.

    [link]

    én egy msi nx7300-at vettem 6k-ért (18w! fogyasztással), mert majd kell a több kimenet....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák