Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Integra #21 üzenetére

    ezzel valahogy én se értek egyet. a mosógépem programozható és időzíthető, pont akkor lesz kész a ruha amikor hazaesek, a sütőben meg nem tárolok kaját hogy ott legyen egész nap aztán majd valamikor távolról elindítom... a többit meg megoldották eddig is gsm modullal, sms-t a puszta közepén is megkapok, mailt volt hogy a vonaton pest határában sem.

    szép lassan eljutunk oda hogy keléskor a párna érzékeli hogy ébredezel, wifin beszól a kazánnak hogy melegedjen, bekapcsolja a kávéfőzőt majd mielőtt kiszállnál lekapcsolja a papucs fűtést. nagycuccolás súly állag és szag alapján felkerül központi toplist-be hogy haverokkal lehessen versenyezni, stb. jó a kommunikáció, de egy csomó dolog úgy jó ha analóg...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Integra #29 üzenetére

    itthon ülök, körbenéztem, és rájöttem hogy ha korlátlan technika és pénz állna mögöttem akkor se nagyon tudnék mit wifisíteni... reluxák? jah nehéz felállni a kanapéról ha besüt a nap there is an app for that. nahja. mosás eddig is időzítve ment, sütés mikró konyhai eszközök szintjén kb értelmetlen a dolog szerinetm, innentől mi? lámpák kapcsolgatása? hőfok szabályozás ágyban fekve? vagy reggel felébredek és telóról megmondom hány fokos vízzel legyen tele a kád?

    esernyőbe wifi és pittyeg ha esni fog? ugyanmár. az előrejelzések mind mást mondanak. a tvben azt nem találják el hogy épp most esik e vagy sem.

    innentől meg tőlem lehet a botmixerben is wifi csip hogy nyomon követhető legyen asszony hol áll a vacsi készítésben miközben a tv-t bambulom, de valahogy nem látom ebben az egészben a felhasználási módot. minden ami eszembe jut erről hogy gadget. mókás de azon kívül kb haszontalan fícsörök tárháza, amivel el lehet adni újra az eszközt. ezen túl viszont mókás lehet ha a szomszéd felnyomja a hálózatot (mert amit ember levéd azt ember fel is töri...) és kikapcsolja a tűzjelzőt, maxra nyomra a kazánt meg bekapcsolja a gáztűzhelyet a vasalót, meg amit talál... jó persze nem reális jövőkép, de ez nekem annyire jön be mint a monitoroknál a 3d. frankó de köszi ezt a kört kihagyom

Új hozzászólás Aktív témák