Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz Alexios #68 üzenetére

    Mi csúsztatás? Ki mondta, hogy a store google tartalmakkal lenne tele? A google ellenőrzi elvileg a stora-ba bekerülő küldő szoftvereket, de gyakorlatilag mégsem sikerül nekik, mert hanyagok, vagy balfd@szok, vagy szerény véleményem szerint mindkettő.

    Értem én, hogy kelet európában csak a korrupciót és, vagy a pénzt látjuk, de az apple mindíg is arról szólt, hogy csak azt engedik a termékeikre (ha egyáltalán), amit ellenőrizni tudnak és felelősséget is mernek vállalni érte. Ne érts félre, nem vagyok apple fan, én csak telefont használok tőlük, de azt épp az apple megbízhatósága miatt használom (nem a hardverrre gondolok).

    Egyáltalán nem hiányzik, hogy tele legyen mindenféle pistike és, vagy adathalász szoftverekkel, mint a google termékei, ahol szabadon mindenki azt csinál amit akar és meg is van ennek az eredménye.

    A felhős játékszolgáltatásoknak nem tudják ellenőrizni a tartalmát, ezért nem akarják ellenőrizetlenül a termékeikre engedni. Persze le lehet ebből szűrni azt is, hogy anyagilag nem lenne kifizetődő nekik, de akár azt is, hogy szeretnének valamiféle színvonalat fenntartani, ami manapság egyre ritkább és részemről én inkább értékelem az ilyesmit.

Új hozzászólás Aktív témák