Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Agostino #60 üzenetére

    Mert tényleg betojsz. :K

    Mit gondolsz, miért borotválkozom egy szál papucsba öltözve?
    Anno a kétélű egypengés korszakban elég volt egy "jé, borotválkozol" megszólalás feleségem részéről, máris ontottam hazafias véremet. Persze, hiszen a borotva maradt eredeti pozícióban, viszont az arcomat feleségem felé fordítottam.
    Vad káromkodás, szitok áradat, borotva elátkozása. Anyuci színről eltűnése, menekül. Arra nem is gondol, hogy szegény apuci épp most szorulna gondoskodásra, ápolásra, vígaszra.
    Elszaladt, cserben hagyott.
    Na, akkor én, a "macsó" majd megoldom a dolgot. Mivel volt még mit lekaszabolni, megtettem, bár a seb körül kószálva a borotvával fintorogva vinnyogtam. Kész, mossuk le a pofázmányom.
    Siralmas.
    Ki kardot fog, kard által vész. Fogtam én kardot? Egy frászt, csak egy férfit nyúzó borotvát. Azt sem más ellen fordítottam.
    Anyucinak muszáj volt pont most megszólalnia. Miért nem tudják a nők befogni a szájukat, amikor pont azt tesszük, amit elkívánnak tőlünk?
    Megadóan nyúlok a timsóért, közben leveszem a gatyám, hogy ne legyen "nikotinos". Tudom, hogy fájni fog, de muszáj. Elkezdem símogatni a sebet a timsóval, közben a "boci boci tarka" világslágert dúdolom. Ettől még nagyon fáj, csak megoszlik a figyelmem.
    Az arcszesz még rátesz egy lapáttal, de az már felüdülés, hiszen szenvedésem végét jelenti.
    Sluszpoén.
    Lehet megvetendő, én egy szál papucsban vonulok be a szobába, és ott öltözöm fel. Anyucim csodálkozva rám mereszti őzbarna szemeit, és nem állja meg szó nélkül: jé, megborotválkoztál?

    Ha tetszik amit írtam, akkor légy olyan kedves, vágd meg magad a legközelebbi borotválkozásnál, és ápold le a sebet timsóval. Másként nem fogod átérezni mindannak súlyát, amit csak a Te kedvedért írtam.

    :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák