Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Jabby #11275 üzenetére

    Nincs mit, olvastam elsőre is, csak úgy ítéltem meg hogy nem sokban tudok érdemben hozzászólni a dologhoz, de ha már így külön kérted akkor leírtam. :)
    Azt néztem meg ma este, hogy nagyjából ott jelenik meg ez az autóm felirat, ahol tervezés közben az aktuális utca neve. Voltak már próbálkozások a hosszabb utak tervezhetőségére, de mivel most megint csak rövidebbeket lehet (szerintem olyan 800 km a realitás) neked az kevés gondolom. Viszont ha visszatér ez a dolog, akkor akár te is tudsz majd tervezni.

    Igen, az a fix északi állás sajnos csak adott indításra vonatkozik azt hiszem, legalábbis mások akik szintén használták ezt írták. (Én a múltkor véletlen bekapcsoltam és halálra idegesített ez az észak mód, egyébként.)

    Szerintem (vélemény) az észak felé álló térkép mód vissza fog jönni, illetve lehetséges hogy ezt a kis kék info sávot is besorolják úgy, hogy lehet mindig aktív meg térképvezérlők között. Pontosabban szerintem belefér ebbe a logikába, majd ránézek hogy van-e már ilyesmi javaslat.

    Szerk.: Imádom hogy így belinkelted WH válaszát. Én is pont így szoktam belinkelni ha akarom. Itt valahol belül kellemes érzés tölt el miatta. :) :C :))

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák