Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz guni #130 üzenetére

    átfutottam a kommenteket és tökéletesen kirajzolódik hogy ezt a telefont csak a "geek"-ek istenítik vagy inkább csak próbálják menteni . Ez a telefon egy réteg terméknek szól. Mert fluid a rendszer és mert alap fotózásban jobban muzsikál ha " nagyítóval" nézzük a fényképeket. Mindez nem menti meg attól a ténytől hogy hiányzik a ma elfogadott innovációs szint a telefonból és ez meg is fog látszódni az eladási arányaiban. Mert mit csinál egy átlag user : elmegy kirándulni és szeretne egész nap fényképezni netán videókat felvenni . Most az egy dolog hogy vagy powerbankozik majd, vagy rimánkodik hogy estig kibírja az aksi még vissza ér a szálláshelyére. Viszont nappal szembesül vele igazán hogy szeretné kifényképezni a templom toronyóráját de úgy hogy valamicske látszódjon is a lényekből. Hát ezzel ez lehetetlen mert hiányzik pl egy 5x es optikai zoom. szeretne egy sötét barlangba lefényképezni valamit ami a gyenge ledvaku hatókörén kívül van hát ez a teló itt is elvérzik mert pl a p30 pro ezt ilyen olyan szoftveres trükkel megoldja . (ez kisarkítva jó látszódott a huawei bemutató premierjén ahol vaksötétben a p30 még értékelhetően látott de a samu és iphone gyakorlatilag megvakult). Megértem hogy itt valaki filmet forgat a telefonnal és ott számítanak a legapróbb videós bakik is de ez ismételve magamat egy igen szűk réteg. És bizony az innovációk elvarázsolták a dxo markot is mert végre vannak olyan telefonok is amik nem csak a 3 évvel ezelőtti telefonos fényképezési tulajdonságokat ismételgetik vagy teszik azt tökéletesebben. Az meg hogy gyorsabb fluidabb a rendszer hát nem tudom hány embert zavar a p30 pro vagy akár egy s7 edge sebessége.

Új hozzászólás Aktív témák