Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz m_dawe #3085 üzenetére

    Ezek is mind automata módban készültek, pont ezért szeretem a Pixeleket. Két éve a P2XL-lel, tavaly meg a P3-mal csináltam az USA-ban több GB-nyi fényképet, majdhogynem egy kezemen meg tudom számolni hány kép lett vállalhatatlan.
    Az amatőrségről: metróztunk vissza a szállásunkra New Jersey-be, aztán mondom a zasszonynak szálljunk ki egyel előbb és sétáljunk egyet a folyóparton, jól nézhet ki Manhattan az esti fényben. Akkor még nem volt hivatalos Night Sight csak mókolt apk-ból telepítős, erre odalép hozzám egy fószer h látja mivel bíbelődök, mutatja hogyan kell vele jó képeket lőni. Nekem ezt sikerült, a kijelzőn viszont az övé sokkal jobban mutatott, bárhogy is próbálkoztam nem jött össze úgy ahogy neki. Aztán lehet monitoron már nem lett volna olyan szép, ki tudja...

    mateban11: a P20 vs. P2XL képminőség kérdésben nem lehet egyértelműen kimondani, melyik a jobb. Vannak helyzetek amiben az egyik, máskor a másik csinál jobb képet, másrészt bejön a személyes preferencia is. A Pixelek általában kicsit alulexponálnak, a Huawei meg rátol a sötét részekre egy kis extra kakaót - kinek melyik tetszik...
    Egy dologban viszont biztos h a Pixelek jönnek ki jobban: zsebből elővéve kattintasz, bármiféle állítgatás nélkül szinte 100% h jó kép lesz belőle.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák