Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    [ez] a módszer valóban működik...most töltöm le a transformerst, a wallet is megy, de mivel visa kartyam van (vagy nem tudom még mi.az oka) azt nem fogadta el, és csak 10 az alap első reges 10 dolcsit adta meg a rendszer...a 25-öt még meglátom hogy sikerül.
    Volt egy csipet izgalom is, mert wallet a rootolt.kütyüt nem támogatottnak írta (ennek ellenére megadta már rootolva is a 10-est), úgy meg nem tudtam volna használni sztem, no éd ezért nexus toolkittel visszaállítottam a rootolatlan állapotot, majd zártam a bootloadert, viszont ez elsőre vmiért (a gyari rom feltöltésének közepén) nem ment a toolkit-nek, és fél.óra várakozás után nem tudtam mitévő legyek...progi kikapcs, udb lehuz, és a nexust próbáltam kikapcsolni (merthogy fastbootba befagyott) ami végül sikerült, persze nem bootolt be, de fastboot maradt, így második nekifutásra sikerült a visszaállítás (10-15 perc volt kb azzal együtt, hogy a stock romot letöltötte, kicsomagolta, majd telepítette a toolkit), szóval az is működik...bár nem mindig :)
    majd ha kell stickmount akkor megint rootolom, meg kipróbálom akkor a patchelt wallet apk-t is ami direkt roothoz van.
    Nem nehéz a romolás ezen sem... úgy tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák