Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz slayerenkala #212 üzenetére

    "Nekem volt 3 éve azthiszem iphone 3g-m és amikor bejött az ios4 hoppá mitörtént? oda a support a 3g-re, a settingset akadozva nyitotta meg.. És volt két telefonja az apple-nek még is nehéz volt elfelejteni abból az egyiket."

    Nekem is ugyanez volt. El is adtam a 3G-t. Meg írtam lentebb az iPad 1-es tapasztalatokat is, nem? Az iPad 1 összehasonlítást a smooth rendszerre értettem (nem update-elt lassítottal).

    Hozzáteszem, szánalmas, hogy olvasni sem tudsz :)

    Sőt, az a szánalmas, hogy harmad annyi pixelt kell "meghajtania" négy maggal a Nexusnak és ekkor mutogatod a kábé +5%-os benchmark-verést. Az Android a mobilrendszer Windows-a volt régebben, Windows alatt értve a Win95-ös időket. Most a JB-vel reméljük ez megváltozik.

    A végére: most őszintén, nektek mi bajotok van? Steve Jobs keretes kép, meg habzó száj. Bezzeg ha én visszaírnék hasonlókat, mehetnék pihenni.

    Ja, a végére: nem 3.5" az Omnia 7 sem, write only guy. Ezzel együtt nem szeretem, a 3.5" méret szvsz sokkal jobb, mint ezek a tepsik. Az SGS veri az iPhone 4 dumát meg megint nem tudom hová tenni... mit ver és mivel? Két oldalas aláírásnyi helyet elfoglaló rom+egyéb bütyköléssel? Ne viccelj már. Ilyen launcher, olyan rom, Ext to SD, amolyan letiltások, bütykölések... geekeknek való móka ez, nem átlagembernek. Van és volt Droid a házban, van WP7 és van iOS is... szerintem a legkevésbé engem lehet elfogultsággal vádolni, nem a "habzó szájú" SGS-matyikat. Ha valamelyik nem tetszik, eladom. Nem védem foggal-körömmel, nem fizet nekem senki ezért.

    Na pá, elmentem kocsmázni, neked is ajánlom rom-bütykölgetés helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák