Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slayerenkala

    tag

    válasz madgie #211 üzenetére

    Szerintem te kipróbáltál valamikor régen egy galaxy tabot valamelyik áruházba, ami ki van téve a gyerekek egész napos nyomkodásainak, és az alapján alkotsz véleményt az androidról.

    Ajánlom a youtube.com-ot és írd be nexus 7 vs ipad3.. csodálkozni fogsz szerintem. Ezt te sem gondoltad komolyan hogy hozza az ipad 1 szintjét, evvel csak magadat járatod le hogy az ipad1-el próbálod versenyeztetni... habzó szájú apple fan vagy bármit mondanak neked nem számít, fogadjunk steve jobs keretezett képe van az ágyad felett.

    Nekem volt 3 éve azthiszem iphone 3g-m és amikor bejött az ios4 hoppá mitörtént? oda a support a 3g-re, a settingset akadozva nyitotta meg.. És volt két telefonja az apple-nek még is nehéz volt elfelejteni abból az egyiket.

    Hozzáteszem, apple telefon onnantól szánalmas hogy 2011/2012-ben 3.5 collal akar dominálni, kb ha az orrom előtt tartom 5 centire a telefont akkor talán vissza ad valami élményt akkora kijelzőn. Komolyan, 4-4.5 col mellett rá se bírok nézni iphone-ra. Mielőtt még megjegyzést tennél arra hogy mim lehet, lassan két éve sgs-em most 4.0van rajta, és enyhén jobban teljesít mint a haverom iphone 4-e.

Új hozzászólás Aktív témák