Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AcCEsS

    senior tag

    válasz niof #59295 üzenetére

    Én is hasonló cipőben járok!

    5.0.1 Cyanogen (tiszta telepítés) volt az első, aminél ilyen lefagyást tapasztaltam. Kipróbáltam az alap kernelen kívül elég sokfélét, talán a hells-Core jött be a legjobban, de a fagyás mindegyiknél előjött kb. 1 héten belül. Volt, hogy 5-6 napig hibátlanul működött, majd lefagyott, de olyan is volt, hogy az újraindítás után 15 percen belül megint lefagyott. Már nagyon vártam az 5.1-es Cyanogen-t, gondoltam az majd megoldja (meg a tiszta telepítés). És nem!!! Talán ritkábban, de ezzel is előfordul ugyanúgy a lefagyás. Pedig azóta mindennel próbálkoztam. Az új rendszerre egyelőre nem telepítettem Xposed modult meg Greenify-t, meg semmi olyat, ami belenyúlna a rendszerbe, vagy bármi módon felülbírálja az alapműködést. Többféle kernelt is próbáltam, de azokkal is megállt, illetve a hells-Core több verziójával és többféle beállításával is próbálkoztam, mindhiába. A dologban az a bosszantó, hogy nem újraindul a teló hanem lefagy, és ha ezt nem veszem észre, akár órákon át nem vagyok elérhető úgy, hogy nem is tudok róla...

    Ha valamire rájössz írj, vagy ha valaki már rájött a megoldásra, írjon!

    Másnak is van ilyen lefagyásos tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

    AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Új hozzászólás Aktív témák