Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz tybsen #19739 üzenetére

    Orbitális szívás volt a WP8.

    - nincs Maps, Nokia navigáció a holdba nincs ehhez képest és akkor finom voltam
    - nincs YouTube (csak 3rd party app)
    - nincs Starva (a Maps miatt), Endomondo fele olyan okos sincs, mint Droid-on
    - sok csökevény app, pl. IMDb (nem lehet bejelentkezni), Mozi24 (kidob desktopra)
    - sok app nincs
    - nincs hívás blokkolás (pl. automata eldobás rejtett számkijelzős hívásoknál)
    - az M$ fél órában határozta meg a csempés értesítések frissítését. pl az aksi 54%-os mutatója valójában lehet csak 38%
    - nem lehet a Facebook app-ban képet csatolni a chat-ben
    - Facebook értesítések az életbe nem jöttek meg, nem hogy nincs chat heads. egyszer összepárosítottam az sms-ekkel, akkor egy darabig jöttek, aztán nem. kellemetlen volt, amikor 20 üzenet zúdult be magától egymás után, amikor már épp alvás határán voltam. ráadásul ezeket már olvastam délután. azt hittem beleállíttom a plazmába.
    - WhatsApp üzenetek egy fokkal jobb, hol megjött, hol nem (60% igen - 40% nem), volt hogy meg kell nyitnom az app-t és akkor egyből megkaptam őket. Viber ugyanez, Skype dettó. sorolhatnám napestig a hiányosságokat, hirtelen ez jutott eszembe.

    De igazából azért is váltottam vissza a gyökerekhez, mert zsinórban három készülékkel szívtam, magától újraindulgattak (1db Lumia 620, 2db Lumia 520). Sokáig babusgattam a WP8-t, mert olcsón pörög, de ez kevés a boldogsághoz. Egy hónap kellett, hogy belássam, hogy kénytelen leszek telefonra költeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák