Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Loha #140 üzenetére

    De nem bizonyos játékokkal van most gond, hanem minden komolyabb terhelésű játékkal.

    Mert a régi FF sokaknak hibátlan, míg az új nem. A régi FF-fel már senki sem tud mit kezdeni, mert arra már fel van építve a driver, az új meg nem tökéletes senkinek sem.

    Az NV a Tomb Raiderben a referencia alá is ajánlja. Egyszerűen úgy lesz stabil.

    Már megint rosszul ülsz a lovon. Nem én mondtam az NV-nek, hogy 2013-ban is szoftveres védelemre alapozzon. Pisztolyt sem szorítottam a fejükhöz, hogy adjanak ki így egy drivert. Ezekért a gondokért tisztán ők a felelősek. Én csak leírom, hogy hol a hiba. És nyugodtan kezelhetjük a szoftveres védelmet tényként, mert a 275-ös driver után is az volt a gond, amit leírtam már az elején, hogy a szoftver nem reagál elég gyorsan a hardver helyzetére. Tiszta meglepő, hogy a TDR elmúlt miután ezt javították.

    (#142) Zsébernardo: Az az egyik ok, amiért az AMD a HD 5000 sorozat óta hardveres védelmet használ. Ne akarnak már ilyen hibákat.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák