Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz nincsisbéla #13 üzenetére

    De nem kell haláleset. Épp elég az amit látni a TV-ben 1-1 Fradi UTE meccs után. Amikor a rendőrök százával terelgetik a sok nyomorék primitív szurkolót.
    A mi pénzünkből! Ez a röhej!
    Megtartanak egy meccset, a szurkolók egy része pedig csak azért megy oda, hogy balhézzon. Ezt többször nyíltan ki is mondták. Mi meg fizessük a rendőri biztosítást, nem? A nagy lóf...szt!

    Mert az lehet, hogy itthon még nem történt haláleset, de a balhék azok folyamatosak! 1-1 meccs után úgy szétcseszik a várost, hogy öröm nézni. Meg azt a sok rendőrt is. Akiket mind a mi adónkból fizetnek! Útmenti kocsmákat autókat vertek szét a szurkolók.
    És tök mindegy mi az eredmény, ha vesztenek azért ha nyernek azért.

    De mutatok mást: A Vasas azonnal 100 milliót kap a kormánytól
    Idézet: "A Vasas eddig állami támogatás nélkül működött, a nagy budapesti egyesületek közül egyetlenként."

    Ami azt jelenti, hogy az összes többi szarrágó futball klubot mi pénzeljük! Egyetlen fillért se adnék rá. Azért hogy más szórakozzon? Elmennek a fenébe...
    Én meg majd leülök Crysis-ozni, azért ki fog nekem fizetni?
    Mert a focira, arra van pénz! Arra lehet százmilliókat költeni... De a kórházban vedd meg te a gyógyszert már ha van! Nem elég rá a havi TB befizetés.

    Úgyhogy ne félj nincs mit védeni se a magyar focin, se a rendszeren ami működteti. Egy fillért nem érdemelnek. Se az az ember aki ebből a szórakozásból akar megélni!

  • Dany007

    veterán

    válasz nincsisbéla #17 üzenetére

    "Amúgy pedig abban 100%-ig egyetértek, hogy a klubok tartsák fent magukat, amelyik ez nem megy, az szűnjön meg!"

    Akkor ebben egyetértünk!

    "Bocsáss meg, de ezen felnevettem!"

    Ez volt a cél! :) A kettő kb ugyanannyit ér az én szememben. Ugyanannyi jelentőséggel bír. Csak a Crysis féle online fps-ezést online sportnak hívják.

Új hozzászólás Aktív témák