Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beba Snake

    junior tag

    válasz Lenry #7538 üzenetére

    Még a Meine Hitler Bankban történt 1990-ben. Jön be András a (külső) programozó, hogy az összes töke tele van, 2000Ft-tal akarják kiszúrni a szemét több havi munkáért, leb@szta az összes forrásprogramot tartalmazó floppy-készletet az asztalra, "Faszom! Ittam már egy sört, ez a nap már úgyis a kutyáké, de ötkor menjünk le a sörpinyóba, a vendégei vagyunk."
    Így lettem a "Kisvállalkozó Számlavezetési Rendszer" főprogramozója. Tudni illik, hogy én voltam a kopasz és a többiek a nyakamba varrták a szart.
    Azért gatyába ráztam a cuccot, 3-szorosára növekedett a forrásprogram, annyi ellenőrzést kellett beleírnom - gyakorlatilag idiótaálló lett a rendszer. Bp-ről Veszprémbe miattam járt le az ügyvitelszervezési igazgató, mert nálam mindig lehetett jó megoldásokat találni.
    Már 93-ban megírtam egy GIRO menesztési algoritmust és a negyedéves zárlatok ezután este 9 fél 10-kor befejeződtek a szokásos hajnali 3 helyett.

    Ügyfélkapu... Hajajjaajjjjjaajjjajaajajjjaajjj... már 2003-2004-ben szoptam vele, ma is ugyanolyan f0sch, mint akkor volt. Nesze neked elektronikus ügyintézés... [hányós szmájli]

    Se értelmes programozó se "humán interfész" (olyan ember, aki a programozónak el tudja magyarázni azt, hogy mit is kéne rendszerbe önteni) nincs.
    Úgyhogy én legalább tudom, hogy miért utálom az elektronikus ügyintézést.

    Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

Új hozzászólás Aktív témák